Perde Çeşitleri

Perde Çeşitleri

Evimizin veya iş yerlerimizin ilk dekorasyon veya açılış zamanlarda alımını yaptığımız ilk eşyaların başında Perde gelmektedir. Eski zamanlarda tek çeşit olan perdelerin günümüzde onlarca çeşit ve bu perde çeşitlerinin ise yüzlerce modeli bulunmakta. 

Güneşlik, Tül perde şeklinde olan perdelerimiz günümüz Dünyasında amaç ve mekan olarak çeşitlenmiş ve çoğalmıştır. Bir süre önce ülkemize giren stor perde çılgınlığından sonra zebra perde, fon perde, kruvaze perde, ipli perde, jaluzi perde, karartma perde, katlamalı perde, kadife perde gibi daha saymakla bitiremeyeceğimiz çeşitleri çıkmıştır. Perde modasını takip etmek zor iş oldu artık. Biz Perde yıkama ve perde temizleme hizmeti vermemize , 10 yıldır sektörde belli bir deneyime sahip olmamıza rağmen zaman zaman ilk defa gördüğümüz perdelerde olmaktadır. Emin olabilir ki şu anda ilk defa gördüğümüz bir perdeyi belki 1-2 yıla kadar perde satış mağazalarında yerini daha fazla ön sıralarda alacak ve evlerinize renk katacaktır. 

Günümüz sosyal dünyasında eskiden evde temizlik için geçirilen saatler yerini sizin için bunları yapacak firmalar olmaya başladıkça sizler kendinize, ailenize ve çevrenize daha iyi bir zaman bırakabilmekdesiniz.  Düşündünüz mü bundan 20 yıl öncesini. Örneğin Halı yıkama firmaları yok iken saatler süren halı yıkama işlemlerinizi. Sosyal dünya için kendinize ne kadar zaman ayırabiliyordunuz. Ev temizliği firmaları çıktıktan sonra ise tam gün eve bağlanan hanımlar artık kendinize alış verişe , kişisel ihtiyaçlarınıza daha fazla vakit bulmaya başlanıldığı aşikar. Artık öyle bir zaman dilimindeyiz ki ailelerimiz ile daha fazla ve verimli vakit bulabilmek için yapmanız gereken işleri sizler için yapan firmalar, şirketler var olmaktadır. 

İşte Perde yıkama şirketi kendinize ve çevrenize daha verimli pozitif zamanlar ayırabilmeniz için sizlerden bu yükü almaktadır. Ev ve İş yerlerinizde bulunan tüm marka , model ve çeşit perdelerinizi yıkamakta ve pırıl pırıl perde temizliği ile sizlere sunmaktayız. Sizlerde 1000 lerce mutlu müşterimiz arasına katılmak için perde yıkama işlerinizi bize bırakın. Profesyonel bir temizliği herkes gibi sizde hak ediyorsunuz. 

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.