Perde Temizleme

Perde Temizleme

Perde temizleme  ev hanımlarının en büyük sorunu hatta baş belası olan perde yıkama işlemi hayli zaman alan ve yorgunluğu yüksek olan ama sağlığımız için olmazsa olmaz diyebileceğimiz perdeleriniz. Ortalama bir ev de 8-12 adet arası bulunmakta, mobilya dekorasyon unuz dan tutunda evinizin boya rengine göre bile farklı konseptler de kullanılan perdelerin yıkaması bir o kadar zahmet ve zaman alıcıdır. 

Ayvalık Perde temizleme ve yıkama servisimiz ile müşterilerimizin üstünden bu ağır yükü almakta ve tertemiz olarak getirip montajını yapmaktayız. Aynı şekilde Burhaniye Perde yıkama servisimiz de kendi bölgesine en iyi perde temizliği hizmetini sunmaktadır. Bir telefon ile gelen sipariş ve randevu taleplerinizde bölgede bulunan Ücretsiz Perde yıkama servis aracımız kapınıza kadar gelip gerekli bilgileri müşterimize aktararak gerekli bilgilendirmeyi yapar. 

Saatler süren perde sökme ve bir o kadar sinir bozucu olan kornişe perde takma, Körfez de ilk ve tek olan İda Perde Temizleme merkezi ile kendinize daha sosyal zamanlar ayırabilmeniz için Körfezin Tüm ilçe ve Mahallelerine Ücretsiz montaj ve Hasar Garantisi ile hizmet etmektedir. Edremit Perde yıkama ve Temizleme merkezi olarak hiç bir montajımızdan ücret talep edilmemektedir. 

İlk kurulduğu güden günümüze kadar sektöründe ilkleri yapan perde temizletme firmamız, yılların verdiği bilgi birikim ile müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Altınoluk perde yıkama denildiği zamanda ilk akla gelen firma olmak, Küçükkuyu perde temizleme denildiğinde de ilk gelen firma olmak kusursuz bir hizmetin sonucudur.  Çünkü firmamız Sipariş takibi, Servis, Yıkama ve montaj aşamalarının her birinde Müşteri Yönetimi ve Memnuniyet garantisi için profesyoneldir. Zaten kuruluş amacımız  bölgemizdeki en büyük eksikliği kapatmaktır. Körfez bölgesinin ilk ve tek perde temizleme şirketi olmamız, kurumsallık, vizyon ve misyonlarımız da ki hedeflerimiz için en iyi temizleme hizmetinin garantisini veriyoruz. 

Perde temizleme hassas ve zaman alıcı bir iş olduğunu unutmayalım. Şirketimiz ve Perde yıkama ustası arkadaşlarımız ile sizler için Yaz - Kış demeden çalışmaktayız. Uygun fiyat ile perde yıkama ilkemizi açıldığımız günden bu güne hiç bir zaman kaybetmedik ve kaybetmiyeceğimizi taahhüt ederiz. Körfezin ilk ve tek perde temizleme şirketi olmak bizim için bir gururdur. 

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.