Stor Perde Temizliği Nasıl yapılır

Stor Perde Temizliği

Stor Perde temizliği Nasıl yapılır ?

Stor perdeler evlerimizin başlıca dekorasyon ürünü olması yanı sıra temizliği konusunda kafalar da soru işaretleri vardır. Görünenin aksine yıkaması basit olmayan ve zahmetli bir iştir. Herhangi bir yanlış yapılması sonucunda perdeniz özelliğini yitirir ve kullanılamaz hale gelebilir. 

Stor perdeler kumaş olarak üretilir ve kumaş üzerine kolanın üretimlerde kullanılan modeli olan apre bulunmaktadır. Yani bir stor perde Kumaş ve Apre den oluşuyor diyebiliriz. Stor Perde kumaşlarıda Pamuk, Polyester, Keten ve Şantuk tür 

Ev de stor perde temizliği yapmak istiyorsanız nemli bir bez ile perdenizi fazla baskı uygulamadan silebilirsiniz. diğer bir yöntem ise perdeniz bulunduğu yerden sökülmesi düz bir zemine yatırılması ve su ile temizlenmesidir. Stor Perde lere kullanılan kumaş ve apre den dolayı kimyasal içeren deterjan kullanılamaz. Kullandığınız taktirde bozulma meydana gelir. basit bir yöntem olan su ile yerde yıkama yapabilirsiniz. fakat dikkat etmeniz gereken kesinlikle perdenin apresini bozmamanız ve kırıştırmamanızdır. Basit yöntem olan bu evde perde yıkama yönteminde temizleme başarısı %20-30 arasıdır. 

Siz ler yine de perdelerinizi riske atmadan Perde temizleme uzmanı olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız sizlere ücretsiz servis imkanı sunmak da ve sökme takma işlemlerini personeller tarafından yapılmaktadır. Yıkama işlemi olan tüm stor perde ler firmamız tarafından Hasan garantisi kapsamındadır. 

İda Stor Perde Yıkama Merkezi : 05388423420 

Edremit - Burhaniye - Ayvalık - Gömeç - Havran - Akçay - Güre - Altınoluk - Küçükkuyu Perde yıkama servisimiz vardır.


+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.