Ayvalık Perde Yıkama - Stor perde yıkama

Ayvalık Perde Yıkama

Ayvalık Perde Yıkama

Ayvalık Perde Yıkama


Ayvalık bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımızı rahat ettirecek hizmetlerimizle karşılarındayız. Perde yıkama sektörü içerisinde kendimizi kanıtlamış bulunuyoruz. Böylelikle perde yıkama firmamızdan alacağınız hizmetlerden asla pişmanlık duymayacaksınız. Hem evin hem de işyerlerinin en önemli ürünlerinden birisi olan perdeler zaman içerisinde mikrop yuvasına dönebiliyor. Görüntü açısından rahatsız edici olduğu gibi aynı zamanda da hijyen konusunda da sorunları gün yüzüne çıkartabiliyor. Bu gibi problemlerden uzak bir yaşam sürmeniz adına firmamız hemen devreye girerek anında sıkıntılarınızı ortadan kaldırıyor.

Ayvalık perde temizleme hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz olarak tarafınıza sunulmaya devam edilecektir. Günün her saatinde kusursuz olarak hizmet verdiğimizden dolayı sizlerde artık sıkıntısız şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Stor perde, zebra perde, tül perde, kruvaze perde ve fon perde Yıkama, durulama ve kurutma gibi işlemler problemsiz şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda firmamız perdelerinizin ücretsiz şekilde montajını da yapmaktadır. Piyasanın çok altında bir rakam eşliğinde perde yıkama şirketi olduğumuzun altını çizmek isteriz. Hem kirden arınmış hem de mis gibi koku yayan perdelerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayvalık merkez ve mahallelerine stor perde, zebra perde, tül perde gibi perde yıkama hizmetleri için en az 350 TL üzeri yıkama taleplerinize hizmet verebilmekteyiz. 

Firmamızla hızlıca iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken ise numaralarımızı tuşlamanız olacaktır. 

02663721240

05388423420

DİĞER BÖLGELER

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.